catering...

Catering ze Smakowitym Przystankiem...

                                                      ... to prawdziwa uczta dla Twoich gości.

 

W ramach naszego cateringu obsługujemy zarówno różnego rodzaju instytucje, firmy jak również imprezy domowe. W naszej ofercie proponujemy wiele wariantów cateringowych, które w idealny sposób dostosujemy do Państwa potrzeb, jedynie prosimy Państwa o zaufanie a sprawimy, że dla Państwa gości będą to niezapomniane chwile w przyjemnej atmosferze z przepysznymi potrawami.

 

Oferujemy:

 

> żywienie zbiorowe

> pełny catering podczas konferencji, sympozjum

> obsługę przerw kawowych

> serwis kanapkowo sałatkowy

> bułeczki i sandwicze

> catering świąteczny zarówno Wigilijny jak i Wielkanocny

 

        W ramach żywienia zbiorowego, oferujemy wszystkie dania z naszego menu. W przypadku podpisania umowy istnieje również możliwość indywidualnego ustalania menu i zakresu cen. Do współpracy w ramach tej usługi zapraszamy firmy i instytucje, zapewniamy profesjonalną obsługę i smaczne posiłki, których Państwa pracownicy nie będą zwracać ani wyrzucać lecz z przyjemnością delektwać się smakiem i nabierać siły i chęci do dalszej pracy.

 

        Pełny catering podczas konferencji czy sympozjum wymaga indywidualnych ustaleń. W ramach tej usługi dostępnych jest kilka pakietów cateringowych które, mogą wystepować osobno lub wszystkie razem w zależności od Państwa upodobań. Atmosfera powstająca przy udziale naszego cateringu jest bardzo charakterystyczna i niezwykle przyjemna, napewno utkwi w pamięci wszystkich uczestników, otóż polega ona na podzieleniu "przedstawienia" na poszczególne Smakowite Przystanki na których znajdą Państwo różne charakterystyczne dla danego Przystanku potrawy i w ten sposób wyróżniamy:

> Przystanek l (tzw. dworzec główny)  - przystanek ogólny na którym znajdziecie Państwo...

> Przystanek ll (tzw. przystanek wiejskich specjałów) -

> Przystanek lll (tzw. biznes klasa) -

> Przystanek lV (tzw. expres linia) - przystawki

> Przystanek V (tzw. przystanek z piernika) -

 

 

 

 

 

 

strzałka do góry